Bosch Vent 4000 CC – centrala wentylacyjna z odzyskiem ciepła

Posted By: In: Urządzenia On: Comment: 0 Hit: 4525
  • Łatwa instalacja dzięki kompaktowym wymiarom
  • Wysoka wydajność dzięki odzyskowi ciepła do 93%
Centralny system wentylacji Vent 4000 CC marki Bosch umożliwia kontrolę nad wentylacją mieszkań o powierzchni do 90 m2. Odpowiedni do różnego rodzaju mieszkań i domów system, zapewnia świeże powietrze oraz chroni przed hałasem.
 
Dzięki prostemu zawieszeniu i niewielkim wymiarom (15 kg) instalacja Vent 4000 CC jest niezwykle łatwa i wymaga zaangażowania tylko jednej osoby. System może być instalowany zarówno na ścianie, jak i na suficie co daje użytkownikom elastyczność podczas planowania projektu domu czy mieszkania. Nowy Vent 4000 CC osiąga odzysk ciepła do 93% dzięki wysokowydajnemu wymiennikowi ciepła.W zależności od wariantu wyposażenia, system wentylacji domowej firmy Bosch posiada klasę efektywności energetycznej A+.
 
Vent 4000 CC można łatwo uruchomić za pomocą jednostki sterującej, nie są potrzebne żadne dodatkowe urządzenia. Jednostka sterująca CR10H wchodzi w zakres wyposażenia wersji podstawowej. Użytkownicy mogą wybierać między czterema poziomami wentylacji. Ponadto jednostka sterująca zawiera zintegrowany czujnik, który wykrywa wilgotność w pomieszczeniach i zapewnia wygodną wentylację. W rezultacie przestrzeń mieszkalna jest skutecznie chroniona przed zawilgoceniem i jego skutkami.

Comments

Leave your comment

Product added to compare.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.Learn more