Kocioł Cerastar Smart – praktyczny i ekologiczny

Posted By: Technologia Grzewcza In: Urządzenia On: Comment: 0

Dwufunkcyjny wiszący kocioł gazowy Cerastar Smart Junkers-Bosch łączy zalety energooszczędności oraz wysokiego komfortu. Urządzenie spełnia najnowsze wymagania dotyczące obniżonej emisji tlenów azotu. Kocioł jest wyposażony w panel sterujący Bosch Heatronic® 3 oraz przystosowany do współpracy z regulatorami pokojowymi jak i pogodowymi.

Kocioł Cerastar Junkers-Bosch to idealny wybór dla mieszkańców domów jedno
i wielorodzinnych. Niska emisja tlentów azotu (NOx) oraz niewielkie zużycie energii sprawiają, że urządzenie jest bardzo ekologiczne. Ponadto kocioł wyposażony jest w  panel Bosch Heatronic® 3, który w kompleksowy sposób obsługuje wszystkie funkcje kotła oraz umożliwia zastosowanie urządzenia w prostych lub rozbudowanych instalacjach hydraulicznych z jednym lub wieloma obiegami grzewczymi. Wszystkie parametry pracy urządzenia i wykonywane funkcje wyświetlane są w formie skrótów na elektronicznym wyświetlaczu. Zastosowanie palnika chłodzonego wodą sprawia, że kocioł spełnia rygorystyczne wymagania dyrektywy ErP odnośnie ograniczenia emisji NOx.
 
Kocioł ma  również dwie bardzo przydatne i praktycznie funkcje. Pierwsza z nich – Solar ControUnit Inside umożliwia współpracę z kolektorami słonecznymi, druga – QuickTap® polega na przygotowaniu ciepłej wody użytkowej w kotle na chwilę przed jej poborem przez użytkownika. W rezultacie pozwala to na znaczną oszczędność wody oraz optymalne zużycie gazu.
 
Kocioł grzewczy z ciągiem naturalnym przeznaczony jest wyłącznie do podłączenia
w istniejących budynkach. Urządzenie pobiera powietrze do spalania bezpośrednio z pomieszczenia zainstalowania kotła i wyposażone jest w podwójne zabezpieczenie przed cofnięciem się spalin do pomieszczenia, tj. w przerywacz ciągu oraz ponadstandardowy czujnik temperatury umieszczony pod palnikiem.
 
Urządzenie jest również atrakcyjnie wizualnie. Gwarancję możną przedłużyć do 5 lat.

Comments

Leave your comment

Produkt dodany do porównania.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.Learn more