O nas

Sklep internetowy Technika Gazowa funkcjonuje na rynku od 2010 roku. Na początku nasza oferta obejmowała przede wszystkim sprzedaż części zamiennych i urządzeń firmy Junkers. Z czasem udało się rozszerzyć wachlarz oferowanych produktów o sprzęt marki Buderus i Vaillant. Na dzień dzisiejszy klient może znaleźć w naszym sklepie sprzęt wielu producentów dostępnych na rynku. Zdobyte doświadczenie oraz kontakty pozwalają nam nieustannie podnosić jakość naszych usług. Staramy się rozwijać sklep według aktualnych wymagań i trendów technologicznych tak aby zakupy były łatwe, bezpieczne i przyjemne.


Dlaczego my ?

  1. Twoja satysfakcja jest naszym priorytetem ! - Od początku działalności najważniejsze było dla nas zadowolenie naszych Klientów. Konsekwentnie staramy się ten cel realizować dzięki czemu cieszymy się świetnymi opiniami, które jeszcze bardziej nas motywują do ciężkiej pracy. Z myślą o naszych Klientach staramy się wprowadzać specjalne programy promocyjne oraz dodatkowe rabaty o których informujemy w aktualnościach lub w newsletterze.
  2. Zapewniamy fachowe doradztwo - Nasz zespół składa się z doświadczonych fachowców, którzy świetnie znają się na sprzedawanych urządzeniach i chętnie pomogą Ci w dokonaniu właściwego wyboru. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, wystarczy że skontaktujesz się z nami, a na pewno pomożemy Ci znaleźć sprzęt, który będzie najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Jeśli z kolei masz jakieś propozycje odnośnie usprawnienia działalności naszego sklepu, chętnie ich wysłuchamy – każda opinia jest dla nas niezwykle cenna.
  3. Oferujemy najlepsze ceny - Zawsze staramy się oferować nasze produkty w możliwie najlepszych cenach, dbając o Twoją satysfakcję z zakupów. Regularnie przygotowujemy także specjalne promocje, dając Ci najlepsze oferty i najbardziej atrakcyjne okazje.
  4. Gwarantujemy bezpieczne zakupy - Poza wysoką jakością obsługi i komfortem zakupów, zapewniamy Ci także całkowite bezpieczeństwo. Dane osobowe, które udostępniasz nam w chwili zamówienia, są w pełni chronione i wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji transakcji. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania lub problemy z zakupionym u nas sprzętem, możesz skontaktować się z naszym Działem Technicznym, który oferuje szybką i fachową pomoc. Do wszystkich sytuacji podchodzimy indywidualnie i dokładnie analizujemy każdy przypadek, aby zapewnić Ci jak najlepsze rozwiązania.

Nasze dane:

Sklep internetowy Technika Gazowa

Glebko Serwis 

ul. Unruga 111

81-153 Gdynia

Nip: 958-013-58-32

Konto bankowe:

Bank Spółdzielczy Rumia : 11 8351 0003 0024 6219 3000 0010 

Naszym priorytetem jest zadowolenie i satysfakcja naszych klientów. Nieustannie staramy się podnosić jakość naszych usług !

Produkt dodany do porównania.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.Learn more